Vzorkovny koupelen – centrum plné inspirace

Všechny sanitární výrobky značky VIGOUR můžete shlédnout v našich vzorkových koupelnách. Každé centrum nabízí série v různých cenových relacích, vše na jednom místě. Ukázka koupelnového vybavení včetně funkčnosti zde čeká přímo na vás. Proto neváhejte a přijďte se inspirovat.

Centrum inspirace pro plánování nové koupelny

Pokud se pouštíte do rekonstrukce nebo chcete novou koupelnu rozhodně nepodceňujte důležitost plánování jednotlivých kroků od přípravy až po odbornou montáž sanitárního vybavení. Centrum našich koupelnových studií nabízí ZDARMA odborné poradenství, individuální přístup a cenné rady při plánování budoucí koupelny. Kontaktujte nejbližší centrum koupelen a domluvte si schůzku, abychom se Vám mohli plně věnovat.

Centrum s komplexním sortimentem a individuálním přístupem

Každé centrum koupelen má na své výstavní ploše vzory moderních koupelen různých sérií, stačí si pouze vybrat tu správnou koupelnu a nechat vše na nás. Centrum zajistí, aby se k vám dostal nejen kvalitní produkt, ale i jeho instalace realizovaná odborně a řemeslně na vysoké úrovni. Doporučíme profesionální montážní firmu s garancí 100% záruky a funkčnosti montáže. Odbornou instalací získáte navíc možnost snížené sazby DPH a firma vám zajistí kompletní dodávku vybraného zboží včetně běžného instalačního materiálu.

Nabízíme pouze výrobky renomovaných výrobců, kteří poskytují promyšlený systém záruk. Důvodů pro návštěvu našich vzorkových koupelen je tedy mnoho, proto neváhejte a navštivte tu nejblíže k vám. Najdete centrum plné inspirace.

ELEMENTS KOUPELNOVÁ STUDIA

KONZULTACE JSOU NA OBJEDNÁNÍ.
PROHLÍDKY KOUPELNOVÝCH STUDIÍ jsou možné v jejich provozní době. Více informací naleznete na webových stránkách Elements koupelny.