VIGOUR – to je krásná a funkční koupelna

Koupelna by měla být výzvou i příslibem současně – měla by vytvářet správné prostředí pro naši očistu a odpočinek. Měla by nejen krásně vypadat, ale být i efektivní v používání, a právě to splňuje VIGOUR. Tento německý výrobce zastřešuje exkluzivní sortiment sanitární techniky.

Moderní sanitární keramika a koupelna nejvyšší kvality

Keramika, vodovodní baterie, vany a sprchové žlaby, klozety i pisoáry, ale také ovládací tlačítka na WC, to vše přináší koupelna této značky. Sanita VIGOUR představuje série v moderním a kvalitním provedení pro váš dokonalý výběr a inspiraci.

Koupelny značky VIGOUR exkluzivně u GC skupiny

Exkluzivním dodavatelem produktů značky Vigour v ČR je GC SKUPINA. Sanita značky VIGOUR je charakteristická jak funkčností, tak estetikou v moderním zpracování a designu, a při vývoji následuje přání zákazníků. Ve VIGOUR si uvědomují, že dobré koupelny jsou souhrou tvarů, funkcí a materiálů. Proto všechny produkty splňují tyto podmínky a přinesou pak svěží pramen života do vaší koupelny.

Navštivte naše studio a pusťme se společně do vaší nové koupelny.
Věříme, že vše proběhne úplně hladce.

ELEMENTS KOUPELNOVÁ STUDIA

KONZULTACE JSOU NA OBJEDNÁNÍ.
PROHLÍDKY KOUPELNOVÝCH STUDIÍ jsou možné v jejich provozní době. Více informací naleznete na webových stránkách Elements koupelny.